Laserowy paintball. WEJDŹ DO GRY!

Interaktywna inscenizacja laserowa w kilka sekund przetransportuje Cię do epicentrum gry komputerowej. To genialny powód by wreszcie oderwać się od ekranu i poczuć na własnej skórze wszystkie fascynujące emocje, które do tej pory istniały tylko w wyobraźni. TERAZ możesz osobiście wcielić się w wirtualnego bohatera. Dostaniesz całe potrzebne wyposażenie w postaci kamizelki oraz laserowej broni, które sprzężone komputerowym programem pomogą Ci władać Twoją grą. Możesz doświadczyć fascynujących przygód, w których to Ty faktycznie decydujesz jaki jest kolejny ruch.  Możesz wywołać w sobie zew walki wzmacniający koordynację ciała oraz pobudzające do działania iskry kreatywności w mózgu, bo to Ty jesteś tutaj kreatorem wydarzeń.
Możesz poczuć smak zwycięstwa i związaną z tym eksplozję radości i ekscytacji lub…falę nowej determinacji i odważniejszych pomysłów, gdy dotknie Cię przegrana.

Czyż to nie genialne?
W laserowym paintballu ZAWSZE WYGRYWASZ, bo… czujesz, że ŻYJESZ tak energicznie jak chcesz, tak ostro jak lubisz i tak swobodnie jak potrzebujesz!

A to nie wszystko, bo…
interaktywna gra na żywo doskonale rozwija cały szereg umiejętności. Z każdą kolejną grą poziom Twojego osobistego sprytu rośnie wysoko czerwonym kolorem jak wskaźnik temperatury w najgorętsze dni. Uczysz się taktycznej gry zespołowej, bo chcesz WYGRAĆ. Właśnie w taki sposób zdrowe współzawodnictwo uaktywnia przestrzenie umysłu odpowiedzialne za logiczne myślenie. Osobiście dochodzisz do wniosków, że strategia działania jest dużo ważniejsza niż siła czy szybkość. Wyobraźnia zaczyna efektownie pulsować i… nawet gdy już wrócisz do domu to doskonale zapamiętasz, że doświadczanie NA ŻYWO jest znacznie fajniejsze niż gra w wygodnym fotelu.

Teraz uwaga…
To mogą być ważne informacje dla rodziców, ponieważ zobaczą, że umożliwiając taki rodzaj rozrywki swoim nastoletnim pociechom jednocześnie dbają o rozwój wymienionych wyżej umiejętności. Innymi słowy – uatrakcyjniając Twoją zabawę, jednocześnie wyposażają Cię w zasoby cenne również w dorosłym życiu. To wszystko jest możliwe z 100% gwarancją bezpieczeństwa!  Ta nowa laserowa forma aktywnej rozrywki w przeciwieństwie do zwykłego paintballa gwarantuje ZERO bólu, żadnych siniaków na ciele i śladów na ubraniu. Zamiast brudzącej kulki jest wiązka światła, którą wyłapują czujniki zamieszczone w kamizelkach. Bo przecież jesteś wewnątrz komputerowej gry a nie na leśnym polu kulkowej bitwy – a to zasadnicza różnica, prawda?

Całość uzupełniona spektakularnymi efektami specjalnymi. Animacje świetlne pomagają urealnić wejście do wirtualnego świata. Ostra muzyka swoimi tonami oraz decybelami podkręci płynące w żyłach szaleństwo. Natomiast aranżacja przestrzeni sprawi, że znikną wszelkie wątpliwości.
Jesteś w laserowej grze komputerowej!

Wyobraź sobie teraz…intensywny dopływ adrenaliny spowodowany doświadczeniami NA ŻYWO…
A może już dość wyobrażeń ???
WEJDŹ do GRY na ŻYWO !!!
Czekamy na CIEBIE !
Dostępne scenariusze gier, dodatkowe informacje oraz instrukcje znajdziesz TUTAJ