Dla dzieci

Dla dzieci od 3 do 12 lat

Konstrukcja zabawowa

Fantastyczna przestrzeń do wszelkich zabaw oraz harców. Tutaj króluje dziecięca wolność oraz kreatywność. Najpiękniejsze jest to, że dzieci odkrywając siebie są w nieustannym ruchu. Idealne połączenie zabawy oraz rozwoju. Cała konstrukcja oczywiście jest w 100% bezpieczna. Możesz ze spokojem obserwować radość swojego Dziecka.

Tory

To dwie przestrzenie gdzie znajdziesz tor rolkowy podwójny oraz tor tubingowy. Całość wyposażona w wygodne pontony zjazdowe. To połączenie aktywności z ciekawością i emocjami. Nie wierz nam na słowo 😊 Wystarczy, że zobaczysz minę swojej Pociechy &#x1f60a

Ślizgi

Czyli to co tygryski i Dzieci lubią najbardziej 😊 U nas znajdziesz ślizg szeroki miękki oraz ślizg tubowy skrętny 360. Jako miły dodatek, którego nie może zabraknąć na tak wspaniałym placu zabaw to ślizg podwójny o wysokości 150 cm

Labirynt PaintBall

Laser TAG

Przestrzeń dla aktywnych dzieci od lat 7. Tutaj gry komputerowe przenoszą się do rzeczywistości. Labirynt skonstruowany w taki sposób, by wyobraźnia mogła zaszaleć. Jednocześnie aż 10 uczestników może rozgrywać swoją grę. To genialne połączenie nowoczesnych technologii z precyzyjnym wykonaniem w służbie dzieci. Niech moc i zabawa będzie z WAMI Więcej informacji na temat tej atrakcji przeczytasz TUTAJ

Fun Floor

To fantastyczna podłoga interaktywna. Nie uwierzysz, że…jednak Twoje Dziecko potrafi zostać dłuższą chwilę w jednym miejscu. To zasługa nowoczesnego oprogramowania, które zachęca do aktywności, wytrwałości a jednocześnie daje dużo niezapomnianej frajdy.

Kącik Malucha

Przestrzeń dla najmłodszych naszych Gości. Kolorowy Świat Malucha z ręcznie zdobionymi ścianami. Ulubiony basenik z piłeczkami, który zawsze wywołuje mnóstwo uśmiechów. Do tego panele manipulacyjne, które pobudzają ciekawość oraz zmysły. Całość uzupełniona zabawkami, klockami oraz miękką, tapicerowaną podłogą, która jest nie tylko bezpieczna, ale również bardzo przyjemna.

Ścianka Wspinaczkowa

Idealne miejsce by każde dziecko już w najmłodszych latach mogło odkryć swoją pasję do wspinania. To właśnie tutaj zabawa ma szansę przerodzić się w hobby na całe życie. Frajda osiągania kolejnych stopni doskonale łączy się z nauką koordynacji ruchów oraz budowaniem świadomości własnego ciała.

Fontanna piłek

Miejsce w którym dzieciom najtrudniej pohamować okrzyki radości. Każda wrzucona piłeczka zostaje wystrzelona do góry – tak właśnie działa nasza fontanna. Zatem to dzieci decydują ile w danej chwili piłeczek będzie w górze. Świetna rozrywka zespołowa, która wprawia w ruch zaangażowane dzieci oraz wywołuje uśmiechy obserwujących.

Przestrzeń urodzinowa

To specjalnie przygotowane przestrzenie, w których Dzieci mogą świętować swoje urodziny wraz z przyjaciółmi. To miejsce degustacji tortu, wspólnych żartów, radosnego STO LAT oraz chwili wytchnienia w szalonej zabawie. Jeśli chcesz możesz sprawdzić naszą ofertę urodzinową TUTAJ

Basen z piłeczkami

Wydawać się może, że „nic dodać, nic ująć”, jednak…basen z piłeczkami to nie tylko frajda dla najmłodszych. To również przestrzeń zabaw zespołowych dla tych nieco starszych. Może również służyć do relaksacji i przyjemności…tak po prostu 😊

Interaktywna ściana KNOOCKER

Interaktywna ściana łącząca aktywność ruchową z wirtualną rzeczywistością. Knoocker to unikalny sposób grania, polega na użyciu dowolnej piłki jako kontrolera gry. Gracze mają za zadanie trafiać w animacje komputerowe pojawiając się na interaktywnej ściance.

Trampolina

Znajdująca się przy konstrukcji głównej duża trampolina umożliwi dzieciom najwyższe loty. Jest to idealne miejsce dla akrobatów i lubiących podskoki. To miejsce gdzie można wypracować umiejętność opanowania swojego ciała w locie. Duże wymiary trampoliny nie tylko pomagają przy wybiciu, ale dają również sporo miejsca na lądowanie!

Dla nastolatków

Labirynt PaintBall

Laser TAG

Przestrzeń dla aktywnych nastolatków. Tutaj gry komputerowe przenoszą się do rzeczywistości. Labirynt skonstruowany w taki sposób, by wyobraźnia mogła zaszaleć. Jednocześnie aż 10 uczestników może rozgrywać swoją grę. To genialne połączenie nowoczesnych technologii z precyzyjnym wykonaniem w służbie nastolatków. Niech moc i zabawa będzie z WAMI Więcej informacji na temat tej atrakcji przeczytasz TUTAJ

Pokój urodzinowy dla nastolatków

Oddzielona przestrzeń wyposażona w wygodną kanapę, zatem tutaj realizujemy potrzebę prywatności. Idealne miejsce na organizację wyjątkowych i niezwykle ciekawych Urodzin. Jeśli chcesz możesz sprawdzić ofertę urodzinową TUTAJ lub zaprojektować własny indywidualny ZESTAW ŻYCZEŃ.

Automaty do gier

Strefa absolutnie szalejącej różnorodności. Kolorowe bodźce z każdej strony aktywują wyobraźnię oraz chęć zabawy. To właśnie tutaj króluje cymbergaj uwielbiany zarówno przez dzieci jak i dorosłych. To również przestrzeń, w której rodzice niepostrzeżenie mogą na kilka chwil „zamienić” się w dzieci 😊 i bawić równie radośnie jak ich pociechy. Wspólne fantastyczne chwile gwarantowane.

Dzieci & Nastolatki

Armatki pneumatyczne

W tej części każde Dziecko może potrenować swoją celność. Jednak niekoniecznie 😊 Może zwyczajnie cieszyć się strzelającymi piłeczkami. Aż 200 sztuk w zestawie do dyspozycji, zatem zadowoli nawet najszybszych zawodników.

Dzieci & Nastolatki

Zjazd linowy – tyrolka

To aż 11 metrów przygody nad ziemią 😊 Niezwykle intrygująca atrakcja, która poza ogromną dawką radości pobudza dziecięcą odwagę. Każde dziecko może doświadczyć niezwykłego uczucia oderwania się od ziemi. Natomiast głęboki basen wypełniony miękkimi gąbkami zapewnia bezpieczeństwo oraz komfort zabawy.

Strefa Rodziców

Miejsce przyjemnego komfortu i relaksu dla dorosłych. Przestrzeń wyposażona w wygodne sofy, które zapraszają na chwile wypoczynku. Do tego BAR zaopatrzony w zniewalającą swym zapachem i smakiem kawę, aromatyczne herbaty oraz orzeźwiające lemoniady. Nie brakuje również słonych przekąsek i słodkich niespodzianek jak ciasta i najmodniejsze lody mini melts. Oczywiście nielimitowane Wi-Fi 😊 oraz profesjonalny sprzęt grający. Mamy nadzieję, że Rodzice poczują się u nas równie doskonale jak Dzieci 😊